Пільговий електронний квиток для проїзду в громадському транспорті Луцька потрібно поновлювати кожного року.
Про це розповіли 21 листопада під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, – пише ІА Волинські новини.
Нагадаємо, не всі луцькі пенсіонери мають право на безкоштовний проїзд у тролейбусі
Під час обговорення питання фінансування Луцького підприємства електротранспорту депутат Микола Дендіберін поцікавився, скільки часу діятиме електронний квиток.
«Пільгові квитки будуть діяти один рік, але з правом на поновлення. Непільгові квитки – безстрокові. Їх потрібно буде тільки поповнювати», – відповів голова комісії, депутат Борис Смаль.
Він також додав, що невдовзі в тролейбусах працюватимуть контролери, які стежитимуть за тим, аби кожен пасажир прикладав електронний квиток до валідатора або оплачував проїзд готівкою.
Читай усі важливі новини в телеграм-каналі ВЕЧІРНІЙ ЛУЦЬК!