Стало відомо, як страховий стаж вплине на розмір пенсії

Стало відомо, як страховий стаж вплине на розмір пенсії

Страховий стаж у 35 років гарантуватиме пенсію в розмірі 35% від зарплати.

Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, – пише Газета.юа

"В пенсійній формулі три показники. Перший - середня зарплата за три роки перед виходом на пенсію. Другий - індивідуальний коефіцієнт заробітку, тобто порівнюється кожен місяць, коли ви платили внесок, з середньою зарплатою по Україні і виводиться коефіцієнт. Сума коефіцієнтів ділиться на їх кількість і виходить середній коефіцієнт.

Третій показник - коефіцієнт страхового стажу. Якщо ми говоримо, що коефіцієнт дорівнює одиниці за кожен рік, в якому ви працювали, то при повному страховому стажі який відсоток ви повинні отримати заміщення? Якщо у нас 35 років - умова для виходу на пенсію в 60 років? 35%. Будь ласка, все у ваших руках, працюйте, платіть внески, і ви за цією формулою отримаєте не менше 35% своєї середньої зарплати ", - заявив Рева.

Він зазначив, що підвищити пенсії без підвищення страхового стажу неможливо, оскільки дефіцит бюджету становить 141 млрд грн, а коштів немає не тільки на підвищення пенсій, а також на поточні виплати пенсіонерам.

"При 26 млн осіб працездатного віку у нас офіційно платять єдиний соціальний внесок (ЄСВ) всього 12 млн чоловік, а за офіційною статистикою в Україні 16 млн зайнятих. Тобто 4 млн офіційно не платять страхові виплати. З 12 млн людей, які платять податки, - 4,5 млн осіб сплачують з мінімальної заробітної плати", - сказав міністр.


#БудьПершим – підписуйся на нас у соцмережах facebook instagram telegram youtube

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Дитина, яка захвoріла на бoтулізм, часткoвo втратила зір
Наступна новина 5 звичок стресостійких людей
Останні новини
Схожі новини