Студентам-мітингарям поскаржилися на амнезію, але тепло з’явилось

Студентам-мітингарям поскаржилися на амнезію, але тепло з’явилось

Відсутність тепла у Вузі повідомляють, що нібито забули вкласти контракт з ПАТ «ВолиньГаз».

Разом із тим, як стало відомо, опалення подали з 12-тої години дня. Батареї ледь теплі, тому чи вистачить цього тепла для обігріву приміщення мало ймовірно. 

Як повідомлялось раніше, що сьогодні зранку, 1 листопада, у Луцьку студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки влаштували мітинг із вимогою увімкнути тепло в аудиторіях.

Тому студенти-мітингарі заявляють, що якщо приміщення й далі лишатимуться прохолодними, то будуть продовжувати страйкувати.

«Ми не худоба, ми люди, які ж з нас можуть вийти професіонали, якщо ми не можемо елементарно мати людські умови для навчання», - повідомляють мітингарі.

Студенти також нарікають на погане освітлення в аудиторіях. Наголошують, що вже не раз звертались стосовно поганого освітлення до ректора Вузу, однак реакції немає.

«Якщо ви зайдете в головний корпус. ви помітите, що зимою на останніх парах там сидіти неможливо. На світильник -  одна лампочка, яка ледь жевріє. Вони, певно, хочуть, щоб ми замерзли, осліпли і все, що завгодно», - розповідає студент.

Дуже важливо, щоб студентів врешті-решт почули та забезпечили їм належні умови навчання.

«Ми погоджуємся організувати масштабніший мітинг у випадку якщо нас не почують. Вже не тільки наш факультет, але й інші», - заявляють у профкомі студентів.

Чи вдасться керівництву одного із найбільших вузів Волині влагодити конфлікт із студентами та врегулювати ряд проблемних питань, які вже накопичують не перший день ми вже дізнаємось протягом декількох днів. В свою чергу студенти обіцяють продовжувати старйкувати у випадку, якщо до їх дослухаються.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Показати коментарі (1)
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На Волині видобуватимуть мідь
Наступна новина Голова Луцького міськрайонного суду Михайло Квятковський подає у відставку, - ЗМІ
Останні новини
Схожі новини