Суд не скасував рішення Луцькради про знесення контейнерів і паркану на Старому ринку

Суд не скасував рішення Луцькради про знесення контейнерів і паркану на Старому ринку
Центральний ринок після знесення контейнерів вночі 5 лютого

Суд відмовив підприємцям луцького Центрального ринку в забезпеченні позову шляхом зупинки дії рішення Луцької міськради щодо знесення контейнерів і паркану.

Про це йдеться в ухвалі Волинського окружного адміністративного суду від 11 лютого, пише ІА Волинські Новини.

До суду із заявою про вжиття заходів забезпечення позову до подання позовної заяви звернулася громадська організація «Асоціація захисту прав малого та середнього бізнесу «Бізнес-Волинь».

Підприємці звернулися до суду у зв’язку з рішенням Луцької міської ради про припинення комунальному підприємству «Луцькі ринки» права постійного користування на земельну ділянку на вулиці Глушець, 1, для обслуговування Центрального ринку.

Відповідно до цього рішення, до 3 лютого мав відбутися демонтаж тимчасових споруд і конструкцій, розміщених на ринку, зокрема й паркану.

«Заявник вказує, що вищевказаним рішенням Луцької міської ради було суттєво порушено законні права та інтереси більше 300 підприємців, що здійснюють свою діяльність на території Центрального ринку, у зв’язку з чим ГО «Асоціація захисту прав малого та середнього бізнесу «Бізнес-Волинь» змушена звернутися до суду за їх захистом шляхом визнання рішення (міськради, – ред.) протиправним та таким, що підлягає скасуванню як таке, що прийняте з порушенням норм чинного законодавства України.

Також зазначає, що Луцькою міською радою при прийнятті рішення щодо вилучення земельної ділянки було здійснено пряме втручання в господарську діяльність незалежних суб’єктів господарювання та не враховано інтереси осіб, які безпосередньо здійснюють там підприємницьку діяльність на законних підставах», – йдеться в тексті ухвали.

Суд, однак, не задовільнив клопотання працівників ринку.

«На думку суду, передбачені п. 1 ч. 2 ст. 150 ­Кодексу адміністративного судочинства України підстави для забезпечення позову заявником належними та допустимими доказами не підтверджені», – наголошено в ухвалі.

Згодом голова громадської організації «Бізнес-Волинь» Ігор Дильов прокоментував цю інформацію. Він назвав її фейком. «Відмова суду у вжитті заходів забезпечення позову до подання позовної заяви – це не суд. Судового розгляду справи ще не було», – запевнив Дильов. 

Нагадаємо, 10 лютого планували розпочати демонтаж паркану навколо ринку, однак підприємці перешкодили муніципалам це зробити. Луцька міська рада подала заяву до правоохоронних органів щодо перешкоджання їхній роботі. У поліції розпочали кримінальне провадження щодо осіб, які перешкоджали демонтажу, триває слідство.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Китайський коронавірус може заразити до 60 % населення. Це страшна цифра», – епідеміолог
Наступна новина Багато підприємців, поліція і Сиротинська. Муніципали вивезли свій контейнер зі Старого ринку
Останні новини
Схожі новини