Теплий душ, одяг і вечеря: у луцькій церкві безхатьків беруть на ночівлю

Теплий душ, одяг і вечеря:  у луцькій церкві безхатьків беруть на ночівлю
Кімната нічного перебування для безхатьків

Кімната нічного перебування для безхатьків у Луцьку діє у євангельській церкві «Фіміам». Сюди приходять безхатьки, щоб зігрітися, переночувати, переодягнутися та поїсти

Заступник голови Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» і координатор проекту Андрій Стицун  розповів, що для перебування у кімнаті потрібно дотриматися однієї умови – бути тверезим, – повідомляє  «Конкурент».

«Вони мають можливість прийти, можливо у них брудний одяг, чи мокрий, чи подертий, то в нас є можливість їх переодягнути та прийняти душ. Після того вони мають повністю нормальну гарячу вечерю, спілкування. Кожен має ліжко-місце у теплому приміщенні (там градусів +21-22).  У приміщенні доволі тепло. Але ми обмежені тим, що беремо їх суто на ніч, зранку вони мусять покинути приміщення. Хлопці приходять на волонтерських засадах у порядку чергування з ними чергують», – розповів Андрій Стицун.

Зі слів голови Волинського обласного благодійного фонду, кількість людей у кімнаті для ночівлі може бути різною.

«Їх може бути семеро-шестеро, а то – двоє. У нас просто є умови перебування – не можна розпивати спиртні напої. І в святково-алкогольному стані ми їх не беремо тому, що вже траплялися випадки їхньої ледь не «поножовщини» між собою», – пояснив координатор проекту.

Також додав, що у нічний прихисток найчастіше приходять чоловіки. Однак для жінок тут теж є невеличка кімната.

Зі слів Андрія Стицуна, траплялися випадки, коли безхатьки випивали перед самим входом до кімнати нічного перебування. Але в теплі їх починає «розвозити» і волонтери бачать, що люди ледь піднімають ноги.

«Тому повторюємо: «Хлопці, якщо хтось буде нагліти, то ми маємо алкотестер». Але багато з них не бачить змісту свята без спиртного. Тому інколи буває повна кімната, а інколи двоє, бо інші вирішили собі посвяткувати зі спиртним», – підсумував заступник голови Волинського обласного благодійного фонду «Переображення».


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Волинське село 100 років тому. ЗГАДАТИ ВСЕ
Наступна новина Під Луцьком горять «Озерецькі бані». ВІДЕО
Останні новини
Схожі новини