Ткачук Запотоцькому: «Тебе теж треба відкликати!»

Ткачук Запотоцькому: «Тебе теж треба відкликати!»

Депутат Луцької міської ради Артем Запотоцький раніше обіцяв підтримати зняття Юлії Вусенко з посади секретаря міськради. А також голосував за рішення, пізніше визнані незаконними. У цьому звинуватив Запотоцького його колега – Євгеній Ткачук. Сам Запотоцький на це відповідає: «Якщо порушив закон – відкликайте!».

ЧИ ВІДКЛИЧУТЬ ЗАПОТОЦЬКОГО ЗА РІШЕННЯ ПРО ПЕРЕСУВНІ ЦИРКИ?

Нагадаємо, 18 липня у Луцьку відбулась прес-конференція депутата і керівника ініціативної групи, що займається збором підписів за відкликання п’ятьох депутатів міської ради, Артема Запотоцького.

Прийшли на цю прес-конференцію й двоє депутатів, яких невдовзі можуть відкликати – це Сергій Була та Євгеній Ткачук.

Останній поцікавився в Артема Запотоцького, чому той аргументує необхідність відкликання депутатів тим, що вони голосували за рішення, які згодом визнали незаконними, якщо й сам Запотоцький голосував за подібне.

Зокрема, Євгеній Ткачук пригадав, що його колега голосував за рішення міськради, що заборонило виступати у Луцьку пересувним циркам, які використовують тварин. Згодом це рішення скасували у суді – нагадав Ткачук.

«Так само Запотоцький голосував за проект рішення, який потім скасували. Ви нас звинуватили в тому, що ми порушили закон, але ж ви так само зробили! Теж тоді здавайте мандат. Вас теж треба відкликати!», – заявив Ткачук.

«Так, я голосував за це рішення. Це моя свідома позиція: я вважаю, що пересувним циркам, де немає нормальних умов для тварин, треба заборонити гастролі взагалі» - підтвердив Запотоцький.

«Тож якщо я, проголосувавши за це рішення, зробив щось таке, що не повинен робити обранець луцької громади, хай Євгеній Ткачук також збирає ініціативну групу і відкликає мене. Тільки так він доведе, що правий» - запевнив він. 

«Але якщо він це зробить, я не буду ходити з тещею і мамою по дворах і нити: «не відкликайте мене». Бо маю почуття гідності»», - додав Запотоцький.

ТКАЧУК ЗАПОТОЦЬКОМУ: «А ПАМ’ЯТАЄШ, ЯК ОБІЦЯВ ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ЗНЯТТЯ ВУСЕНКО?»

Також Євгеній Ткачук заявив, що свого часу Запотоцький обіцяв проголосувати за зняття Юлії Вусенко з посади секретаря ради та призначення на її місце Ігоря Поліщука.

«Коли ти лежав в лікарні, ти сказав: «Я підтримую зняття Вусенко з посади секретаря і обрання Поліщука». Ти сказав: «Я здохну або мене не випустять з цієї лікарні, але проголосую за ці два проекти рішення. Якщо я брешу, давайте запросимо детектор брехні і перевіримо це!», - наголосив Євгеній Ткачук.

Натомість Артем Запотоцький нагадав: так, розмова про зняття Вусенко була, і він казав про готовність за це проголосувати. Це було у день похорону Миколи Романюка. Саме тоді Запотоцький лежав в лікарні. І до нього приїхав Євгеній Ткачук як голова фракції, заявивши, що вся фракція готова не підтримати Вусенко:
Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина ТОП-5 найпопулярніших літніх терас Луцька
Наступна новина У «Hollywood» вечірка з DJ Adekvat
Останні новини
Схожі новини