У Волинській ОДА створили комісію для боротьби з коронавірусом

У Волинській ОДА створили комісію для боротьби з коронавірусом

У Волинській ОДА утворили Тимчасову протиепідемічну обласну комісію. Комісію очолить заступниця голови Волинської ОДА Світлана Мишковець.

Про це йдеться у розпорядженні голови облдержадміністрації №68 від 13 лютого 2020 року, пише «Конкурент».

Було затверджено регіональний план протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території Волинської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, на 2020 рік. 

Читайте також: Українські вчені створили 300 тестів для виявлення коронавірусу

Так, влада планує посилити заходи дезінфекції в місцях масових скупчень людей та в усіх видах громадського транспорту.Керівники залізничних станцій повинні визначити приміщення в яких, у разі потреби, встановлюватимуть ізолятори для людей з ознаками зараження короновірусом. 

Осіб, які залучені до розслідування випадків захворювання, діагностики та надання допомоги хворим та особам з підозрою на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом 2019-nCoV, забезпечать ізоляційними халатами або костюмами біозахисту, респіраторами класу захисту не нижче FFP2, захисними окулярами або щитками, рукавичками медичними нітриловими та масками медичними. 

Також буде визначено медичні заклади для госпіталізації осіб з підозрою на коронавірус. У визначених закладах проведуть роботи для виключення внутрішньолікарняного поширення вірусу. 

Окрім цього, передбачено: 

  • Розроблення нових або удосконалення наявних схем перспективного перепрофілювання закладів охорони здоров’я у разі масового надходження хворих на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом 2019-nCoV, переведення усіх закладів охорони здоров’я на суворий протиепідемічний режим, створення мобільних медичних бригад з метою активного виявлення хворих на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом 2019-nCoV, та визначення ізоляторів для госпіталізації контактних осіб з метою їх обстеження та здійснення медичного нагляду за ними;
  • Забезпечення лабораторій закладів охорони здоров’я витратними матеріалами, обладнанням та діагностикумами для своєчасного виявлення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV;
  • Проведення підготовки медичних працівників з питань епідеміології, клінічного перебігу, діагностики та лікування гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV;
  • Запровадження постійного епідеміологічного нагляду за гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом 2019-nCoV, на території області з метою своєчасного здійснення комплексу протиепідемічних заходів;
  • Проведення симуляційного навчання готовності закладів охорони здоров’я до госпіталізації хворих з гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом 2019-nCoV. 

Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина В облраді прокоментували об’єднання дитячої лікарні та перинатального центру
Наступна новина Як Волинський обласний центр зайнятості допомагає роботодавцям і безробітним
Останні новини
Схожі новини