У волонтерському пункті в Луцьку для дітей переселенців закупили шкільну форму

У волонтерському пункті в Луцьку для дітей переселенців закупили шкільну форму
Фото: Суспільне

У Центрі взаємопідтримки внутрішньо переміщених осіб у Луцьку пропонують шкільну форму та блузки для школярок початкових класів, а також одяг для вагітних. Речі переселенці можуть обрати у двох соціальних вітринах, які запрацювали 7 вересня.

Як розповіла Суспільному виконувачка обов'язків начальника управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міськради Людмила Носкова, речі переселенці можуть обрати у двох соціальних вітринах, які запрацювали 7 вересня.

Увесь одяг новий, його закупив один із місцевих підприємців, – говорить посадовиця.

"Цю форму можуть отримати як і внутрішньо переміщені особи, тобто, сім’ї, які переїхали в нашу територіальну громаду, так і можуть отримати соціально незахищені верстви населення – мешканці нашого міста", – зазначила Людмила Носкова.

Прийшла до соціальної вітрини за шкільною формою дитині 28-річна переселенка Катерина. Жінка 5 вересня приїхала до Луцька з Донеччини з двома дітьми. Її семирічна донька вже навчається у другому класі луцької школи № 5. 

"Форми в нас немає. Хотіла якийсь сарафан чи юбку, щоб якось так вона йшла. Але не можу без неї розмір вибрати. Вона худенька така. Візьму її – прийдемо і будемо вибирати", – каже жінка.

За теплим одягом собі та дитині до Центру взаємопідтримки внутрішньо переміщених осіб у РАЦСІ прийшла переселенка Яна з дев'ятирічним сином. Жінка приїхала до Луцька з Луганської області у квітні. З того часу за потреби навідується у волонтерський пункт.

"Шкільної форми не потребуємо, бо дистанційно навчається дитина. Але деякі речі – тепліші кофтини, що змогли, знайшли. Люди дуже привітні. І навіть сусіди, де ми оселилися, всі допомагають, хто чим може", – додала переселенка.

З часу роботи соціальних вітрин у Луцьку роздали більше пів сотні комплектів шкільної форми тим родинам, які цього потребують, – додала виконувачка обов'язків начальника управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міськради Людмила Носкова.

Центр взаємопідтримки для внутрішньо переміщених осіб у Луцькому РАЦСІ працює щобудня з 9:00 до 18:00.

Читайте також: У Луцьку пів року діє розмовний клуб української мови для пересленців. ВІДЕО


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На звільнених територіях щодня фіксують до 200 воєнних злочинів, скоєних росіянами – Генштаб
Наступна новина Прапор, обереги та коти: у Луцьку презентували художню виставку на воєнну тематику
Останні новини
Схожі новини