Відомо, чи будуть приймати хворих на коронавірус у перинатальному центрі

Відомо, чи будуть приймати хворих на коронавірус у перинатальному центрі

У Волинському обласному перинатальному центрі є вісім апаратів штучної вентиляції легень та два інфекційні бокси, де лікуватимуть пацієнтів, у яких можуть виявити коронавірус.

Про це розповів завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Іван Вороблевський для Суспільного.

Бокси повністю ізольовані: мають окремий вхід та вихід, аби персонал не контактував з колегами. Лікар говорить, що опорним пунктом є луцький пологовий, втім, своїх пацієнтів теж готові лікувати.

"У нас є індивідуальний захист: рукавички, маски, окуляри, щитки і "протичумні" костюми, які закривають усе тіло, щоб не було відкритих ділянок шкіри. Тут можемо надати повністю реанімаційну допомогу із ШВЛ і відповідним лікуванням", - каже Іван Вороблевський.

У приміщенні знаходиться шафа з медикаментами, які потрібні при наданні допомоги та лікуванні. При потребі у боксі можуть розгорнути операційну.

"Приміщення обладнане дихальним апаратом до апарату можемо під єднати кисень, медичне повітря, вакуум – це все є на стінній консолі, що не потребує іншого медобладнання. Також бокс оснащений аратом міздрей, який показує артеріальний тиск, пульс, серцеві відведення, сатурацію, показує температуру і частоту дихання", - говорить медик.

Шість апаратів штучної вентиляції легень знаходяться на четвертому поверсі в реанімаційному відділенні. Медик каже, що в перинатальному центрі нині є 50 експрес-тестів для виявлення коронавірусу. Загалом в області 225 апаратів ШВЛ, однак потрібно ще сто. Гроші на них є, переконує Ігор Ващенюк, але купити ніде

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У більшості хворих на коронавірус, які померли в Україні, був цукровий діабет, – МОЗ
Наступна новина Луцьким медикам виділять 1,5 мільйона фінансової підтримки
Останні новини
Схожі новини