Волинські плавці здобули дві медалі на чемпіонаті України

У Дніпрі з 16 по 19 червня 2021 року проходив чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів. На змаганнях волинські плавці здобули 2 срібні медалі.

Зокрема, Ілля Петрочук на спринтерській дистанції 100 м вільним стилем фінішував другим. Тренують призера Сологуб Олександр та Самчук Володимир, - інформує Управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Нікіта Павлов у фінальному запливі "А" на дистанції 200м брасом показав другий результат тренують спортсмена тренери - викладачі Корець Олесь та Самчук Володимир. Обидва плавці є учнями СДЮСШОР плавання Луцької міської ради.

Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.