Волинські плавці здобули нагороди на чемпіонаті України

На чемпіонаті України з плавання серед молоді та юніорів, який проходить у Дніпрі, волинські плавці завоювали низку нагород. Золото виборов Іван Гарбарчук на дистанції 100 метрів, а бронзу – Ілля Ляшук на цій же дистанції.

Про це інформує управління молоді та спорту облдержадміністрації.

«Потужно стартували Волинські плавці на чемпіонаті України з плавання серед молоді та юніорів, що проходить в м. Дніпро. Так Іван Гарбарчук на дистанції 100м бат виборов золоту нагороду та вперше виконав норматив МСУ, тренери О. Наумова, В. Самчук. На цій же дистанції Ілля Ляшук завоюва в бронзову медаль, тренери Д.Ляшук,К.Карташов. Вікторія Бурачок- 400м в/с - 4 місце, тренери А. Палій, О. Сологуб. Діана Воробей - 100м бат - 7 місце, тренер О. Наумова.

Молодці!!! Вітаємо спортсменів та тренерів!!! Нових яскравих перемог!!!», – йдеться у дописі.

Попередня новина Суд виніс вирок винуватцям загибелі 28-річної лучанки у ліфті. Вони відбулись умовним покаранням
Наступна новина Бойовики з початку доби обстрілюють з мінометів десятки населених пунктів. Перелік