Волинські спортсменки здобули три «бронзи» на чемпіонаті України

Волинські борчині здобули 3 бронзові медалі на чемпіонаті України з вільної боротьби.

У Києві 29-31 січня 2021 року відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед жінок. У змаганнях взяли участь спортсменки волинської команди, та здобули 3 бронзові медалі, – повідомляє управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Зокрема, бронзові місця п´єдесталу посіли вихованиці ШВСМ Лілія Горішна у ваговій категорії 53 кг, Анастасія Остапук у ваговій категорії 68 кг та Анастасія Алпєєва у ваговій категорії 72 кг. П’ятими стали Ольга Загайська у ваговій категорії 53 кг та Ірина Остапук у ваговій категорії 59 кг.

Попередня новина У Польщі вирішили не вакцинувати літніх людей препаратом AstraZeneca
Наступна новина «Не вистачить навіть на два місяці». У Луцьку перинатальний центр отримав «бебі-бокси»