Волинські землевласники поповнили бюджет майже на 59 мільйонів гривень

Волинські землевласники поповнили бюджет майже на 59 мільйонів гривень

Завдяки фізичним особам, котрі мають у власності чи користуються землею, місцеві бюджети Волині отримали 58,6 мільйона гривень земельного податку.

Це на 11,2 відсотка більше аналогічних показників минулого року, –  інформує сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

Позитивна динаміка надходжень земельного податку переконує в ефективності заходів органів місцевої влади та територіальних органів ДФС у напрямку залучення до оподаткування фізичних осіб. Варто відзначити, що більшість платників земельного податку дисципліновані та відповідальні, виконали свої податкові зобов’язання вчасно, - констатують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Земельний податок, який сплачують громадяни за місцем розташування об’єкта, зараховується до бюджету громади. Тому кожен землевласник, незалежно від суми сплаченого податку, робить посильний внесок у розвиток території. У взаємодії з органами місцевої влади фахівці ДФС сформували та у визначені терміни надіслали всім платникам повідомлення – рішення про нараховану суму земельного податку. Наша комунікація з органами місцевої влади  виявилася ефективною – місцеві бюджети отримали передбачені суми земельного податку», - зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Водночас в Головному управлінні ДФС у Волинській області застерігають платників земельного податку від накопичення боргу.

Оскільки окремі громадяни зволікають зі сплатою земельного податку з різних причин,  то вони потрапили до переліку боржників. Як відомо, це призводить до нарахування пені та штрафних санкцій.

Щоб уникнути такої ситуації в ГУ ДФС у Волинській області рекомендує громадянам, які мають у власності чи користуванні земельні ділянки, сплатити нараховані суми земельного податку, а тим, хто з певних причин не отримав повідомлення-рішення, варто негайно звернутися до Центрів обслуговування платників за місцем податкової адреси і з’ясувати, чи нараховувався їм земельний податок.

Завітати до Центру обслуговування платників повинні і ті громадяни, котрі змінили адресу проживання, але не внесли відповідні зміни до своїх реєстраційних даних в податкових органах.

Очевидно, що таким землевласникам повідомлення - рішення надсилалися за попередньою адресою. В зв’язку з відсутністю платника за місцем проживання повідомлення – рішення не вручалося та повернулося з відміткою про відсутність платника за вказаною адресою.

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина За приховане авто волинського чиновника звільнили з роботи
Наступна новина Що учасники гурту Kazka робили у Луцьку. ВІДЕО
Останні новини
Схожі новини