Волинських активістів вчили, як досягати результатів без депутатського значка чи владної посади

Волинських активістів вчили, як досягати результатів без депутатського значка чи владної посади

Вирішувати актуальні суспільні проблеми без депутатського значка чи владної посади – реально. Водночас, без відповідних знань у цій справі не обійтися. Саме тому у вересні на Волині відбулася серія тренінгів «Дії творять зміни: як розвивати громаду через об’єднання та адвокацію» для громадських активістів.

«Щоб більше людей могло долучитися, ми організували ці заходи у чотирьох населених пунктах усіх районів області – Ковель, Луцьк, Любешів, Володимир. Тренером навчань був авторитетний експерт всеукраїнського рівня Сергій Аверков. Завдяки його навикам та знанням, учасники тренінгів могли до деталей зрозуміти, як впливати на рішення посадовців у вирішенні актуальних проблем», – розповідає керівниця Волинського Інституту Права Ірина Гайдучик.

Учасники заходів змогли більше дізнатися про суть адвокаційної кампанії та отримали цінні рекомендації, як досягнути успішного результату. Також багато йшлося про проблему на яку спрямована адвокаційна кампанія, адже її хибне визначення часто зводить усю роботу нанівець.  Крім цього, увагу тренер приділив  темі пошуку ресурсів, налагодженню партнерських відноси, креативним підходам в організації заходів та іншим важливим моментам.

«На мою думку, навчання відбулося успішно. За відносно невеликий період часу нам вдалося поговорити про багато особливостей адвокаційної кампанії. Важливо і те, що учасники тренінгів були не лише уважними слухачами, а й задавали чимало питань та брали активну участь у практичних завданнях», – ділиться враженнями Сергій Аверков.

В цілому у навчаннях взяло участь понад сотню активістів волинських громад. Частина з них уже мають адвокаційний досвід, але чимало вперше почули про це. Водночас, кожен зацікавлений здобути нові знання, що будуть корисними у їх роботі.

«Тренер доступно і яскраво пояснив, що таке адвокація і як її реалізовувати на практиці. Завдяки заходу, кожен з нас міг вдосконалити свої ідеї та зрозуміти, як досягати результатів у цьому напрямку», зазначає один з учасників тренінгів Дмитро Терьохін.

Невдовзі після завершення усіх навчань Волинський Інститут Права та Національний фонд на підтримку демократії оголосив Конкурс адвокаційних проєктів для громадського сектору Волині. Участь в ньому може взяти будь-яка громадська організація області. Водночас, вже згадані тренінги стали хорошою можливістю для всіх охочих вдосконалити свої ідеї та врахувати фахові поради при поданні своїх заявок.

Більше про згаданий Конкурс можете дізнатися за посиланням - https://vip-volyn.org.ua/news/startue_konkurs_advokatsiynih_proektiv_dlya_gromadskogo_sektoru_volini1.

Тренінги відбулися в межах  проєкту «Підтримка діяльності громадського сектору Волині у період нових викликів та потреб», що реалізовує Волинський Інститут Права  за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED)


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На Волині авто злетіло в канаву: на місці працювали рятувальники. ФОТО
Наступна новина Луцькі волонтерки-перукарки безплатно постригли поранених захисників
Останні новини
Схожі новини