Волинян закликають голосувати за нові заходи ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

Волинян закликають голосувати за нові заходи ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

До 20 липня 2018 року триває онлайн голосування за нові заходи ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» – https://www.discuto.io/en/consultation/33009.

“Чому важливо долучатися до цього голосування? Все дуже просто! Відомими і позитивно оціненими ініціативами  є електронне декларування державних посадовців, створення бази відкритих даних, система електронних закупівель “ProZorro, електронні петиції, тощо. всі вони існують в рамках “Партнерства “Відкритий уряд”. Нині готується новий план заходів цієї ініціативи. Від цього голосування залежить, що це будуть за заходи”, - зазначила керівниця ГО “Волинський інституту права” Ірина Гайдучик.

Для того, щоб проголосувати, потрібно зареєструватися на сайті – http://www.discuto.io, натиснувши на позначку «SIGN IN» у правому верхньому куті цього веб-ресурсу, а потім позначку «Create new account». Далі потрібно зазначити своє ім’я, прізвище, електронну пошту та ваш індивідуальний пароль, проставити  відповідні позначки погодження і підтвердити свою реєстрацію.

Покрокова інструкція: http://women.lviv.ua/wp-content/uploads/2018/07/Krok-2.pdf

Зазначимо також , що впродовж липня – вересня 2018 року у Львівській, Волинській, Закарпатській, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській областях відбудеться ряд заходів для громадських активістів, бізнесу, представників влади, ЗМІ щодо обговорення пріоритетів плану дій із впровадження ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» на 2018-2020 роки. Ці публічні заходи будуть реалізовані ГО «Центр «Жіночі перспективи» (м.Львів) у партнерстві з ОМГО «Волинський Інститут Права» (м.Луцьк), Благодійним фондом «Центр громадських ініціатив» (м. Перечин) та ГО «Подільська правова ліга» (м.Хмельницький) в рамках спільного проекту «Партнерство «Відкритий Уряд» – кроки назустріч співпраці» за фінансової підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина ТОП-10 найжахливіших новин за 12 липня. ЕКСПЕРИМЕНТ «ПЕРШОГО»
Наступна новина Лучан запрошують на фестиваль «Берегиня»
Останні новини
Схожі новини