Волиняни винні за газ майже 500 мільйонів гривень

Волиняни винні за газ майже 500 мільйонів гривень
Фото ілюстративне

Станом на 1 лютого 2020 року побутові споживачі Волині заборгували ТОВ «Волиньгаз збут» 500 мільйонів гривень. Найбільші неплатежі за газ у Луцьку та серед отримувачів вже монетизованих субсидій.

Про це повідомили у ТОВ «Волиньгаз Збут».

Коштами, які «Волиньгаз Збут» отримує від клієнтів, компанія розраховується з оптовим постачальником НАК «Нафтогаз України» та іншими учасниками ринку. Відтак, застерігають, від стану розрахунків споживачів за використаний газ залежить стабільність газопостачання області.

Де найбільше боржників

Найбільші борги за спожитий газ мають мешканці Луцька. Це близько 190 млн грн, повідомив директор ТОВ «Волиньгаз збут» Микола Тищук.

«Ми звертаємось до наших клієнтів та закликаємо вчасно розраховуватись за спожите блакитне паливо. Якщо є необхідність, боржники можуть укласти договір на реструктуризацію з нашою компанією. В такому випадку оплата здійснюється частинами, і лише в такому випадку можна уникнути відключення газопостачання», – зазначив  директор.

Навіщо платити вчасно

Сплачуючи вчасно за спожитий газ, споживачі можуть оформити державну допомогу на призначення субсидій та пільг. Тому «Волиньгаз збут» рекомендує розраховуватись за надані послуги та забезпечити собі безперебійне постачання газу. В іншому випадку, застерігають, якщо  волиняни боргують, то  можуть залишитись без державної допомоги.

Як оформити договір реструктуризації

Задля взаєморозуміння та співпраці між клієнтами та газопостачальною організацією, є можливість оформити договір реструктуризації. Такий варіант дає можливість для споживачів посильно та рівними частинами погасити борг за використаний природний газ.

Також, якщо є договір реструктуризації заборгованості, споживачі можуть звертатися в управління соціального захисту населення для оформлення державної допомоги.  

Щоб укласти  договір реструктуризації боргу, клієнтам необхідно звернутися до ТОВ «Волиньгаз збут» та надати  паспорт власника (або особи, котра уклала заяву приєднання до умов типового договору на постачання природного газу), довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, довідку про склад сім’ї та довідку, що підтверджує неплатоспроможність споживача та членів його сім’ї.

Читати також: Якщо виникли запитання до газовиків, куди і коли звертатися волинянам


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Луцькому зоопарку можуть передати тварин із Національного цирку України
Наступна новина Музикант, який поїде від України на Євробачення, вчив дітей грати на сопілці у школі біля Луцька
Останні новини
Схожі новини