Європейські компанії беруть часть у тендері на реконструкцію очисних у Луцьку

Європейські компанії беруть часть у тендері на реконструкцію очисних у Луцьку

КП «Луцькводоканал» продовжує активну роботу з підготовки обладнання до капітальної реконструкції очисних споруд.

15 липня відбулося відкриття тендерних пропозицій по лоту «Технічний нагляд за реконструкцією очисних споруд». – інформує пресслужба Луцької міської ради.

Знаковим є те, що зацікавленість реконструкцією очисних в Липлянах вийшла за межі України, на участь у тендері подали заявки компанії з Європи, зокрема з Австрії, Німеччини, Англії, Польщі, Іспанії. І саме європейські підприємства займають лідируючі позиції за відповідністю до вимог тендерної документації. Організації-переможці тендеру в подальшому здійснюватимуть технічний нагляд за дотриманням технології проведення капітальної реконструкції у відповідності до європейських стандартів якості. Тендерні пропозиції дійсні протягом 120 днів, переможця буде визначено орієнтовно протягом двох місяців, оскільки процедура відбувається із дотриманням всіх європейських стандартів, а за її перебігом ведеться постійний ретельний контроль міжнародних експертів.

Участь європейських компаній та відкриття тендерних пропозицій підтверджують, що процес реконструкції розпочався і відбувається не на словах, а в реальних діях, які будуть здійснені упродовж найближчих років.

Нагадаємо: багаторічна складна робота по залученню європейських інвестицій на реконструкцію очисних споруд та систем водовідведення завершилась успіхом – Луцьк і КП «Луцькводоканал» отримали всі схвальні висновки і дозволи, а також фінансування від Європейського інвестиційного банку та Північної екологічної корпорації НЕФКО . Залучено майже 500 млн грн на реконструкцію систем водовідведення міста та капітальну реконструкцію очисних споруд. Це – наймасштабніший інфраструктурний проект за останні три десятиліття, що відбуватиметься на території Луцької громади. Реалізація цього проекту не тільки забезпечить гарантоване водовідведення на наступні років 30-40, але і дозволить вирішити ряд важливих екологічних проблем.

Міжнародні партнери, компанії та підрядні організації схвально оцінюють масштабні роботи, які вже виконуються на очисних для підготовки реконструкції. А саме:

  • повністю очищені майданчики осушування мулу і підготовлені території для його подальшого вивезення з мулових карт;
  • на вивезення 100 тис тонн мулу оголошено тендер;
  • тривають роботи по реконструкції радіального відстійника;
  • завершено роботи по реконструкції шести коридорів аеротенків;
  • здійснюється підготовка двох мулових карт для очистки другого біологічного ставка;
  • проводяться роботи по розчищенню каналу випуску очищених стоків; Здійснено обробку біопрепаратами для зменшення випарів на 14-ти мулових картах;
  • знезаражувальні та очищувальні біопрепарати вводяться в усі етапи очистки, проводиться додаткове знезараження зворотних стічних вод.

Читати також: Територію ЛНТУ причепурять за більш, ніж 9 мільйонів 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Територію ЛНТУ причепурять за більш, ніж 9 мільйонів
Наступна новина Рада заборонила продаж ліків підліткам
Останні новини
Схожі новини