Юний плавець з Луцька отримав 50 злотих за перше місце на змаганнях в Польщі. ФОТО

Юний плавець з Луцька отримав 50 злотих за перше місце на змаганнях  в Польщі. ФОТО

Юний плавець з Луцька Марк Антоник  взяв участь в змаганнях «Кубок Варти Познань» в Польщі. Хлопець виборов золоту та срібну медалі та отримав приз – 50 злотих.

Змагання проходили 23 лютого в місті Познань, – повідомляють у Департаменті сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

Юний плавець виборов І місце на дистанції 100 метрів комплекс 1.33.01с, і 50 метрів - 44.61с., а також посів ІІ місце на дистанції 50 метрів брасом і 50 метрів кролем.

Загалом участь у змаганнях взяло 52 команди з різних міст Польщі (650 учасників різних вікових категорій). З України був лише лучанин Марк Антоник, який навчається в Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі міста Луцька.

У підсумку Марку Антонику подарували сертифікат на 50 злотих за номінацію «Найлєпший заводнік». За ці кошти спортсмен придбав окуляри для плавання.

Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.