З легальних доходів волинян до бюджету області сплатили майже 2 мільярди гривень ПДФО

З легальних доходів волинян до бюджету області сплатили майже 2 мільярди гривень ПДФО
джерело фото: https://khm.gov.ua

У січні-липні 2018 року на Волині до бюджетів усіх рівнів сплатили 1 мільярд 965 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб.

Це на 29,3 відсотка більше проти аналогічного періоду торік, - інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем  ГУ ДФС у Волинській області.

«З підвищенням соціальних стандартів оплати праці ріст надходжень ПДФО – очікуваний. Разом з тим, варто взяти до уваги, що фахівці ДФС системно працюють у напрямку детінізації ринку праці. Тож висока податкова культура працедавців, заходи роз’яснювального характеру та контрольно-перевірочна робота в підсумку мають позитивний ефект для забезпечення надходжень з ПДФО», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що перевірки – винятковий захід впливу на працедавців, що проводяться лише за наявності підстав.

Закон визначає, що проведення фактичних перевірок органами ДФС можливе лише за умови отримання в установленому законодавством порядку інформації про використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин та виплати роботодавцями доходів у вигляді заробітної плати без сплати податків до бюджету.

«Ми чекаємо таку конкретну інформацію, насамперед, від керівників органів місцевого самоврядування, оскільки ПДФО з офіційної зарплати  для більшості громад - основне джерело доходів. Звертаємо увагу найманих працівників: ваше легальне робоче місце – це гарантовані державою виплати  у разі втрати працездатності та страховий стаж, який дає право на належне пенсійне забезпечення. Тож, не варто сьогодні ризикувати своїм соціальним забезпеченням», – підсумувала Світлана Савчук.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Коли в Україні запустять 5G
Наступна новина Чарівний захід сонця над волинським озером. ФОТО
Останні новини
Схожі новини