Завдяки «Пігмаліону 3D» у Луцьку стартував проект для батьків та дітей з ДЦП

Завдяки «Пігмаліону 3D» у Луцьку стартував проект для батьків та дітей з ДЦП

Особливими дітками називають багато категорій дітей, проте ми, на зустрічі, у суботу, 14 липня 2018 року, говорили про наших діток, в яких дитячий церебральний параліч.

Розповідає засновниця проекту Іванна Соха: «Так склалося, що я мала щастя взяти участь у Реаліті-шоу «Пігмаліон 3D», який дав мені шалений поштовх до втілення моєї давньої мрії: заснування громадської організації для діток з дитячим церебральним паралічем та їх батьків, щоб мати більше можливостей для втілення мрій та дарування радості нашим діткам, для обміну досвідом та психологічної підтримки їх батьків.

Радість – це дуже широке поняття, а у житті цих діток, сповненому щоденної праці на реабілітаційних заняттях, її іноді не вистачає. Це ж і вільна можливість нам з ними пересуватися містом, відвідувати культурні заклади обласного центру, соціалізація наших діток.

Однозначно, що організація для них спеціальних майстер-класів, тематичних свят. І щасливі батьки, які мають місце для спілкування, обміну досвідом та набуття нових знань. Це ключові вектори роботи, які ми будемо розвивати та розширювати. Ми започаткували добру справу, яка буде корисною нашим діткам, їх батькам та і суспільству в цілому.

Ми уже запланували чудову подію з популяризації організації. Тому запрошуємо до співпраці фотографів Луцька, які не бояться викликів і готові до експериментів.

Громадська організація «Ресурсний центр «Кольорова капустинка» таким чином хоче «голосно» заявити про своє існування та привернути увагу спільноти до наших проблем. В назву «Кольорова капустинка» закладена певна двозначність. По-перше, оскільки ми всі і наші дітки яскраві особистості, й іноді, щоб розгледіти цю особистість, треба заглянути під листочок, зняти той верхній шар капустинки, щоб побачити таланти, душу дитини. До того ж ми плануємо широкий спектр діяльності, як тих листочків у капустинці.

Все це та багато більшого ми обговорили та запланували разом з небайдужими батьками та лучанами, які виявили бажання приєднатися до здійнення мрій діток, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом на зустрічі. І щиро запрошуємо до подальшої співпраці лучан, підприємства, організації нашого міста. Ми відкриті до діалогу та сповненні натхнення до роботи.

Дуже дякуємо Центру іноземних мов Мандарин та особисто Юлії Яковлюк за надане приміщення. Їй та Людмилі Пенцак, засновникам Реаліті-шоу «Пігмаліон», в якому я маю щастя брати участь, за поштовх до втілення моєї мрії, та Kava-Avenu за надану каву.

Якщо ви бажаєте долучитися до цього благодійного проекту – звертайтеся, ми раді кожному. Будь-яка Ваша допомога – це шанс для діток та їх батьків повноцінно інтегрувати у суспільство».

Контактна особа та голова організації «Ресурсний центр «Кольорова капустинка» для дітей з ДЦП та їх батьків Іванна Соха.

Нагадаємо, у Луцьку стартувало унікальне реаліті-шоу. Упродовж місяця його учасниці вивчали англійську мову, написали свій бізнес-план, навчалися верхової їзди, працювали з шеф-кухарем відомої ресторації та мінятимуть свій гардероб за допомогою дизайнера.

Мали зустріч із адвокатом сімейного щастя, авторкою книги «Подаруй собі ідеальні стосунки», експертом з гармонійних стосунків Іриною Соловей. Нагадаємо також і про те, що останній майстер-клас першого тижня 30-денного трансформаційного проекту для жінок «Пігмаліон 3D» провела яскрава та незвичайна жінка – Юліанна Дружиніна. З Анжелікою Арутюнян, засновницею професійної школи східних танців «Аміра», учасниці проекту мали змогу працювати над своїми прихованими ресурсами. 

Тетяна Єремеєва, найуспішніша жінка Волині, бізнес-леді, головний лікар Центру хірургії ока професора Загурського, оповідала свою історію як рух до вершини гори.

А ще учасниць реаліті-шоу «Пігмаліон 3D» люб’язно запросила найстаріша та найелегантніша ресторація Луцька.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У луцькому ЦНАП з'явилась нова корисна послуга. ВІДЕО
Наступна новина У луцькому садочку відкриють нову дитячу групу
Останні новини
Схожі новини