Збірна України перемогла команду Словаччини у товариському матчі у Львові. ФОТО

Збірна України перемогла у вольовому матчі збірну Словаччини з рахунком 2:1. Варто зазначити, що наша збірна першою пропустила м’яч уже на 10-ій хвилині, але зуміла зібратися та вирвати перемогу.

За словаків у дебюті зустрічі відзначився Лукаш Штетіна, який опинився у потрібному місці в потрібний час і зіграв на добиванні після передачі Гамшика.

Здавалося , що після такого невдалого початку збірна України ще довго почне оговтуватися, але не в цьому матчі, не на цьому полі. «Львів Арена» – стадіон, на якому особлива атмосфера за будь-якого матчу головної команди країни: «Якби збірна України грала у Львові кожен матч, то вже давно пакувала валізи в Росію на Чемпіонат Світу», – поділився враженнями один із вболівальників національної збірної. Після пропущеного м’яча підопічні Андрія Шевченка кинулися в атаку. Багато ударів завдавали за меж штрафного майданчику і це не призводило до загострення. Проте, до кінця першого тайму рахунок став нічийним. Своє прізвище у протокол вніс Андрій Ярмоленко, прекрасно реалізувавши гольовий момент на 39-ій хвилині.

У перерві головному наставнику збірної України було про що поговорити у роздягальні зі своїми підопічними, адже гравці допускали багато браку при передачах, грубо помилявся і Андрій Пятов, якого тренерський штаб замінив на Максима Коваля.

Остаточний рахунок матчу встановив український легіонер німецької команди Бундесліги «Шальке-04» – Євген Коноплянка, якого вивів на поле наш луцький футболіст Давид Герасим’юк перед початком гри. Як виходили гравці національної збірної на матч зі словаками, можна побачити тут:

Гольова атака збірної України розпочалася з того, що Едуард Соболь перехопив м’яч у центрі поля та відразу віддав у прорив Євгену, який зміг обійти захист словаків та завдати результативного удару. На 54-ій хвилині матчу рахунок на табло змінився: 2-1 на користь господарів поля і лишився незмінним до фінального свистка.

«Словаччина – хороша команда. Гарний матч. Будуть ще кращі суперники – будемо грати», – сказав Андрій Шевченко на післяматчевій прес-конференції.

З перемогою завершує футбольний сезон 2017-ого року збірна України, бажаємо успіхів та лише перемог у новому футбольному році!

Текст: Володимир ПОТРАПЕЛЮК