11 простих способів сподобатися своєму босові

11 простих способів сподобатися своєму босові

Кожен менеджер і кожне окреме робоче місця відрізняються один від одного, і кращий спосіб завоювати прихильність вашого боса - це гарна робота, – пише Новое Время.

Проте, якщо ви хочете по-справжньому досягти успіху в цьому і, можливо, навіть стати улюбленим членом команди - є кілька простих стратегій, які вам слід використовувати.

Business Insider вивчив наукові дослідження і думки експертів і зібрав 11 трюків, які допоможуть вам досягти підвищення.

Намагайтеся самостійно вирішувати проблеми

У своїй книзі Як перестати хвилюватися і почати жити Дейл Карнегі розповідає історію про генерального менеджера видавництва Simon and Schuster Лемі Шимкіна. Той стверджував, що розробив спосіб різко скоротити час зустрічей: він повідомив своїй команді, що вони не можуть говорити йому про проблему, якщо спершу не спробували придумати її рішення.

Вразив свого боса своїми навичками вирішення проблем і говорите на зборах тільки про тих, які довели свою нерозв'язність.

Завжди демонструйте свою цінність для компанії

Ваш бос не хоче чути про те, що ви хочете просування по службі, тому що вам потрібен більш престижний статус. Якщо ви просите що-небудь - кар'єрного росту, підвищення оплати або більшої відповідальності - покажіть, як це принесе користь вашому босу й організації в цілому.

Як говорив фахівець контррозвідки Робін Дрік, завжди запитуйте себе: "Як я можу надихнути їх хотіти втримати мене?" Іноді недостатньо добре робити свою роботу. Якщо ви хочете подобатися босові, вам потрібно продемонструвати, наскільки критичним для вас є успіх компанії.

Підлаштуйте свій стиль спілкування

Повторимо, частина вашої роботи - полегшити роботу вашого боса. Як сказав професор Майкл Уоткінс в Harvard Business Review, вам потрібно заздалегідь дізнатися, як ваш менеджер воліє спілкуватися. У Slack? По e-mail? Особисті розмови?

Уоткінс також говорить, що якщо у вас і вашого начальника є невідповідність в стилях спілкування - наприклад, один з вас вважає за краще частіше перевіряти пошту - важливо відкрито говорити про це.

Просіть порад

Ви можете побоюватися питати свого боса про що-небудь - про розвиток його кар'єри або про маркетингову стратегію, яку вам слід вибрати. Але дослідження Гарвардської школи бізнесу показало, що прохання про пораду не змушує вас виглядати нерозумно - це може зробити вас в очах шефа більш компетентним.

Пам'ятайте також: краще просити поради, ніж думки. Як говорить психолог Роберт Сіалдіні, прохання порадити створює партнерство між вами і босом, й закликає їх більше підтримувати вашу ідею. З іншого боку, коли питаєте думки, він робить крок назад і стає оцінювачем.

Приїжджайте на роботу рано

Дослідження Бізнес-школи Майкла Дж. Фостера в Вашингтонському університеті з'ясували, що співробітники, які приїжджають в офіс раніше, зазвичай сприймаються керівниками як більш сумлінні і оцінюються краще, ніж співробітники, які приходять пізніше. І зовсім неважливо, чи будуть ті, хто прийшов пізніше, затримуватися надовше.

Якщо ви відчуваєте, що будете більш продуктивно працювати, наприклад, з 10:00 до 18:00. замість 9:00-17:00, подумайте про те, щоб пояснити ситуацію своєму менеджеру.

Керуйте

«Керування» - це в певному сенсі вивчення того, що дійсно турбує вашого боса. Як сказав засновник і генеральний директор компанії Likable Local Дейв Керпен: «Це допоможе вашому начальнику відмінно виглядати в очах його начальника. І, в кінцевому підсумку, це покращує і ваші позиції».

Керпен очікує, що його команда в Likeable Local впорається з усім. Наприклад, йому все одно, що керівник відділу маркетингу майже кожен день з'являється в офісі пізно - але вранці понеділка на зборах вона надає відмінний звіт.

Задайте цілі на перспективу

Консультанти по розвитку лідерства Zenger/Folkman більше п'яти років вивчали оцінку співробітників. Відповідно до їхніх висновків, є одна річ, яка виділяє працівника: задавати цілі на перспективу.

Вони стверджують, що кращі співробітники «ставили і досягали цілей, які перевершували те, що могли собі уявити інші».

Цікаво, що більшість людей не розуміла, що далекосяжні цілі були настільки важливі, і вважала, що постановка цілей на перспективу безглузда.

 

Приділяйте увагу деталям

Якщо ви вважаєте себе великий особистістю, вам краще почати приділяти увагу дрібницям також.

Генеральний директор Hootsuite Райан Холмс написав в LinkedIn, що в його компанії «навіть те, що здається невеликим технічним збоєм, може в кінцевому підсумку вплинути на безліч клієнтів за короткий період часу. Працівник, який може помітити ці дрібні помилки, по-справжньому починає виділятися серед натовпу».

Дякуйте

Висловлення подяки за відгук вашого боса, навіть якщо він негативний, може змусити його відчувати себе більш прихильним по відношенню до вас, говорить дослідження Університету Південної Каліфорнії.

Беріть відпустку

Згідно з результатами аналізу, проведеного Oxford Economics, працівники, які беруть повну відпустку, на 6,5% частіше отримують підвищення в зарплаті або кар'єрі, ніж ті, хто використовує не всю оплачувану відпустку.

Зрозуміло, це не означає, що тривала відпустка безпосередньо призведе до підвищення. Але, як пише в The Harvard Business Review автор і головний виконавчий директор GoodThink Шон Ахор, робота до смерті не обов'язково призводить до успіху.

Висловлюйте свою думку

Не приховуйте свою думку від своїх колег.

Президент і виконавчий креативний директор J. Crew Group Inc Дженна Ліонс радить людям ділитися своїми поглядами: «Мені видається неможливим зрозуміти, яку позицію займає людина, якщо вона не приєднується до розмови».

Не бійтеся виглядати нерозумно. Як говорить Ліон, вам ніколи не слід «боятися висловлювати свою ідею: у всіх нас є як хороші, так і погані».

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Луцьку стартувало мегатеатральне дійство «Мандрівний вішак»
Наступна новина Як обдурити апетит під час робочого дня
Останні новини
Схожі новини