Чи існує досі норкова ферма на Волині

Чи існує досі норкова ферма на Волині
Фото ілюстративне

 

У селі Підгірне колишнього Рожищенського району вже майже два роки функціонує підприємство з вирощування норок для отримання хутра. Ферма розпочала діяльність у січні минулого року й продовжує її дотепер.

Про це йдеться у відповіді на запит ІА «ВолиньPost» від Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області.

У 2021 році, за інформацією Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, на фермі здійснили один забій норок у кількості 9100 голів.

Переконують також, що на підприємстві відбулася позапланова перевірка й воно відповідає ветеринарно-санітарним вимогам. Жодних порушень під час інших перевірок, переконують, не виявили. Окрім того, запевняють, що ні хворих на коронавірус працівників, ні цієї хвороби серед норок ще не було.

Загальна потужність звіроферми – 60 тисяч норок.

Нагадаємо, у 2020 році на звірофермі у Підгірному виростили приблизно 30 тисяч норок. Звірофермою займається ТОВ «ВОЛИНЬФУР», яке засноване у травні 2019 року.

За майже рік роботи у 2020 році від ТОВ «ВОЛИНЬФУР» у місцевий бюджет надійшло 138 тисяч 146 гривень 27 копійок.

За інформацією аналітичної онлайн-системи YouControl, засновником ТОВ «ВОЛИНЬФУР» є ТОВ «Фурела», яке є водночас засновником вже скандальної норкової ферми у селі Сінгури в Житомирській області, а кінцевий бенефіціарний власник ТОВ «ВОЛИНЬФУР» – нідерландець Ніко Ван Далфсен, який і є власником норкової ферми на Житомирщині.

Читати також: Чи буде щось на місці будиночка з мавпами, який згорів у Луцькому зоопарку


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Україну виключили із «зеленої зони» ЄС: які країни пускають до себе громадян і на яких умовах
Наступна новина Коронавірус на Волині: що змінилося за добу
Останні новини
Схожі новини