Чи закривати школи у селах Краска та Доманове, будуть вирішувати на черговій сесії

Чи закривати школи у селах Краска та Доманове, будуть вирішувати на черговій сесії

Після громадського обговорення вирішили подати проєкти рішень щодо закриття ЗОШ І-ІІ ступеня села Краска та ЗОШ І ступеня села Доманове на розгляд чергової сесії Ратнівської селищної ради. 

Кількість учнів у класі (наповнюваність класу) державного, комунального закладу освіти не може становити менше 5 учнів (частина 2 стаття 12 Закону України «Про повну загальну середню освіту»), – повідомляють на сайті Ратнівської селищної ради. 

У 2020-2021 навчальному році у ЗОШ І-ІІ ступеня с. Краска освіту здобувало 30 учнів, а на наступний навчальний рік буде 26:  в першому  класі – 0, другому класі - 3, третьому класі – 2, четвертому класі – 0, п’ятому класі – 4, шостому класі – 7, сьомому класі – 5, восьмому класі – 5, дев’ятому – 0 учнів. Освітній процес у закладі забезпечує 18 педагогічних працівників, з них 1 пенсіонер, 5 – декретна відпустка, а також 6 осіб обслуговуючого персоналу (в тому числі 2 – декретна відпустка).

Чому жителі Краски не хочуть віддавати дітей у іншу школу та яка її історія – ЧИТАЙТЕ ТУТ.

У ЗОШ І ступеня с. Доманове навчався 21 учень, а на наступний навчальний рік буде 17: в першому  класі – 2, другому класі - 3, третьому класі – 5, четвертому класі – 7. Освітній процес у закладі забезпечує 4 педагогічні працівники та 1 особа обслуговуючого персоналу.
Вищезазначеним вимогам не відповідає наповненість шести  з дев’яти класів ЗОШ І-ІІ ступеня с. Краска, та 2 класи з чотирьох у ЗОШ І ступеня с. Доманове.

9 липня у селах Краска та Доманове проведели громадські обговорення щодо закриття шкіл. Під час зустрічі обговорювали питання підвезення шкільними автобусами школярів: підвезення учнів ЗОШ І-ІІ ступеня с. Краска до НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Здомишель шкільним автобусом, який перебуває на балансі МНВК смт Ратне і відповідає всім технічним вимогам та учнів ЗОШ І ступеня с. Доманове до НВК «ЗОШ І-ІІ ступеня-дитячий садок» с. Млинове шкільним автобусом, придбаним на умовах співфінансування з обласним бюджетом (кошти виділені). 
Переконують, що всі здобувачі освіти будуть повністю забезпечені належними умовами навчання у закладах освіти Ратнівської селищної ради.

22 липня 2021 року відбулось засідання робочої групи з питань вивчення матеріально-технічного забезпечення та фінансового стану мережі закладів освіти громади та перспектив їх розвитку по результатах проведення громадського обговорення щодо припинення юридичної особи ЗОШ І-ІІ ступеня с. Краска та юридичної особи ЗОШ І ступеня с. Доманове. Вирішили подати проєкти рішень щодо припинення юридичної особи ЗОШ І-ІІ ступеня с. Краска та юридичної особи ЗОШ І ступеня с. Доманове на розгляд чергової сесії Ратнівської селищної ради. 

Читайте також: Волинське село повстало проти сільради


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Луцьку вранці невідомі викрали Lexus
Наступна новина «Запобігти домашньому насильству можна наданням соціального житла», - Олександр Омельчук
Останні новини
Схожі новини