Lyubov Shekel 16:22 pravda.lutsk.ua 0
2

Лучанам прищеплюватимуть любов до індійської культури

Наприкінці серпня або на початку вересня у Луцьку мають намір провести дні індійської культури. Про це йшлося сьогодні, 6 червня, під час оперативної наради у Волинській облдержадміністрації, – пише "Волинська правда". 

Начальник управління інвестицій, розвитку та європейської інтеграції облдержадміністрації Юрій Кресак розповів, що 23 травня зустрілися голови ОДА Володимир Гунчик та Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні пан Манодж Кумар Бхарті. 

У результаті домовилися напрацювати ідеї щодо бізнесових та культурних зв’язків між Індією та Волинню. Зокрема, у рамках цієї співпраці планують започаткувати дні культури Індії у Луцьку. "Індійський посол готовий запросити танцювальні і пісенні гурти, які виконують автентичні номери", – додав Кресак. Тож вестимуть переговори про організацію фестивалю із владою Луцька.

До того ж, у задумах – фестиваль індійської кухні. Натомість голова ОДА Володимир Гунчик закликав міську владу Луцька та підрозділи ОДА започаткувати процедуру проведення таких днів не лише Індії, але й інших країн.
Читати далі

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Коментарі0

Залишити коментар