Депутат Балицький прокоментував скандал щодо збитків на 4 мільйони гривень

Депутат Балицький прокоментував скандал щодо збитків на 4 мільйони гривень

Співвласник будівельної фірми “Вишків-Брук” та  депутат Луцької міської ради  Сергій Балицький стверджує, що звинувачення, щодо завданих фірмою збитків під час капітального ремонту на вулиці Винниченка у Луцьку - «абсолютно безпідставне, бездоказове та маніпулятивне звинувачення».

Про це йдеться у його заяві, яку він оприлюднив у фейсбуці.

Нагадаємо, кілька днів тому у медіа з’явилася інформація, що трьох об'єктах аудитори нарахували 8,2 мільйона гривень збитків, завданих бюджету Луцька і Ковеля компанією «Вишків-Брук».

У заяві Балицького йдеться:

«Абсолютно безпідставним, бездоказовим та маніпулятивним звинуваченням мого підприємства та мене особисто вважаю нещодавню статтю... Шкода, що окремі журналісти дозволяють собі ось так просто поширювати непідтверджену інформацію, навіть не досліджуючи предмету справи та абсолютно не дотримуючись балансу думок. Незрозуміло, з якою метою автор статті намагається зашкодити репутації підприємства «Вишків-брук», яке працює чесно і відкрито, із дотриманням усіх законодавчих вимог, маючи всі сертифікати якості та необхідну документацію.


Дивними видаються намагання автора статті звинуватити підприємство у тому, що воно почало вигравати тендери по ремонту дворів і доріг у місті. Адже підприємство брало участь у тендерах відкрито і чесно, у торгах в системі «Prozorro».

Всі дані про проведення тендерів знаходяться у вільному доступі, кожен може переконатися у тому, що «Вишків-Брук» пропонувало найвигідніші умови для міста, які дозволили зекономити бюджетні кошти, а тому мова про збитки виглядає, як мінімум, безпідставною. Щодо якості виконання робіт як по вул. Винниченка, так і по пр. Волі, 3, 5, 7, то підприємство надало гарантію якості на 7 років.

При тому, що законодавством вимагається гарантійний термін на 5 років, ми беремо на себе додаткові зобов’язання, адже зацікавлені у тому, щоб робити наше місто кращим, а результат роботи зберігався і надійно слугував лучанам. Як мешканець міста і людина, яка вболіває за Луцьк, завжди працював відповідально і з дотриманням встановлених державно-будівельних норм. Відповідно до тендерів, підприємство «Вишків-Брук» уклало угоди з Департаментом житлово-комунального господарства, із дотриманням всіх законодавчих норм.

Протягом усього терміну виконання будівельних робіт здійснювався сертифікований технічний нагляд за їх якістю. Обсяги виконаних робіт повністю відповідають обсягам виплачених коштів у актах виконаних робіт.

Звідки взяті вказані у статті цифри та що за підприємство здійснювало аудит (без залучення нас як підрядників та замовника в особі Департаменту ЖКГ) – абсолютно незрозуміло. Ми отримали численні слова вдячності та позитивні відгуки від лучан, які схвально оцінюють як ремонт вулиці Винниченка, так і капремонт прибудинкових територій по пр Волі, 3, 5, 7. Щодо висновків аудиторської фірми, яка є приватною і з незрозумілих причин знаходиться в Києві, а не в Луцьку, ми не знайшли жодного рішення суду, в якому йшлось би про необхідність проведення такого аудиту. Також ми не отримали жодних відкритих даних, які б підтверджували недостатню якість бруківки та ніколи не бачили вказаний у статті аудиторський висновок.

Готові пройти будь-які незалежні будівельні експертизи, якщо в цьому буде потреба, та продемонструвати якість робіт будь-яким аудиторам.

Доволі смішно виглядає цитата у статті – «поліцейські звернули увагу на ремонт тротуарів на вулиці Винниченка, дворів будинків №3, 5 та 7 на проспекті Волі у Луцьку, а також ремонт вулиці Олени Пчілки у Ковелі, які виконувала луцька компанія «Вишків-Брук».

В рамках провадження відбувся ряд обшуків та вилучення документів, що стосуються цих ремонтів». Цікаво, на яких підставах поліцейські звернули увагу саме на ці будівельні об’єкти, які візуально не відрізняються від інших.

Дані слова автора статті дивують некомпетентністю, або, можливо, свідомою маніпуляцією, адже навряд чи функція поліцейських полягає в огляді тротуарів та оцінці якості бруківки. Цим займаються технічні експерти, які стежили за якістю упродовж усього терміну виконання робіт» 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Лісівників Волині привітали з професійним святом. Фоторепортаж
Наступна новина Хроніка пригод Луцька і Волині. П'ятниця, 13 вересня
Останні новини
Схожі новини