Перевірте себе: три ознаки залежності від соцмереж

Перевірте себе: три ознаки залежності від соцмереж

Якщо ви оновлюєте сторінку кожні кілька хвилин і заходите в Facebook, перебуваючи на зустрічі, у вас залежність і з цим треба щось робити

Ось кілька способів, як визначити, чи пора вам скоротити кількість заходів у соцмережі, або ж поки що все добре, – пише Новое Время.

Ви залежні якщо: перевіряєте соцмережі просто так

Якщо ви оновлюєте сторінку кожні кілька хвилин і заходите у Facebook, перебуваючи на зустрічі (замість того, що б уважно слухати), у вас залежність і з цим треба щось робити.

Ви профі якщо: перевіряєте соцмережі з робочих питань

Але якщо ви перевіряєте соцмережі з певною метою — ваша компанія проводить кампанію, і ви хочете подивитися, як вона працює, або ж ви працюєте у відділі кадрів в шукаєте співробітників у LinkedIn — це нормально. Просто переконайтеся, що ваші заходи в соцмережі допомагають вашій роботі, а не відволікають від неї.

Ви залежні якщо: постите постійно

Безперервний постинг не тільки показує, що ви постійно сидите в соцмережах, але й може відштовхнути ваших передплатників. Оптимальна кількість постів: Facebook (1–2 на день), Twitter (4–7 на день), Instagram (1–4 на день).

Ви профі якщо: постите стратегічно

Проте, якщо ви робите пости частіше, але з поважних причин (скажімо, вносите свій вклад у галузеву дискусію в Twitter або рекламуєте новий продукт компанії, який вам дуже подобається), то все добре. Втім, якщо ви хочете зберегти свою репутацію в мережі, краще чергуйте дні, коли ви активні в мережах, і коли взагалі нічого не постите.

Нехай чекають, ага.

Ви залежні якщо: коментуєте все підряд

Знаєте, є такі тітоньки, через яких у вас купа повідомлень. Вони коментують кожну вашу фотографію, і в сотий раз повторюють, наскільки ви прекрасні? Не будьте такими.

Перш ніж коментувати і репостити все підряд, переконайтеся, що ви дійсно збагачуєте розмову або привносите в неї щось нове. В іншому випадку просто лайкніть і йдіть далі.

Ви профі якщо: коментуєте те, що підкреслює вашу репутацію

Як я вже говорила, ваші коментарі повинні мати якусь цінність, а не дратувати людей. Крім того, ваші коментарі повинні представляти вас в кращому світлі.

Очевидно, що соціальні мережі призначені не тільки для роботи. Але якщо ви збираєтеся сидіти в них, перебуваючи в офісі, переконайтеся, що робите це з якоюсь метою або, принаймні, думайте про те, як це вплине на вашу кар'єру. В іншому випадку краще прокручувати стрічку новин десь вдома

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Медіаюрист Олександр Бурмагін зустрівся з луцькими журналістами. ВІДЕО
Наступна новина Боротьба за вільний інтернет у США. ВІДЕО
Останні новини
Схожі новини