Lyubov Shekel 14:51 pravda.lutsk.ua 0
2

Потужностей сміттєвого полігону у Брищі вистачить лише до кінця цього року

Сміттєвий полігон у селі Брище Луцького району переповнений, його потужностей, на переконання екологів, вистачить лише до кінця цього року. Про це йшлося під час оперативної наради в облдержадміністрації сьогодні, 6 червня, – повідомляє "Волинська правда".

Начальник Державної екологічної інспекції у Волинській області Олександр Ткачук зауважив, що міській владі Луцька, району та області треба негайно втручатися у процес вирішення сміттєвої проблеми у Луцьку. Адже, на переконання Ткачука, полігон у Брищі вичерпає свої можливості вже до кінця цього року.

"Треба негайно включатися, аби не допустити ситуації, яка сталася у Львові", – сказав Ткачук. За його словами, від скупчення сміття утворюється отруйний фільтрат, який іде за межі полігону та отруює землі сільськогосподарського призначення.

Через це вже місяць тому Держекоінспекція надіслала Луцькраді лист з вимогою зробити рекультивацію старого полігону, а також облаштувати зробити бар’єрні ємкості, для прикладу, бетонні споруди, аби отруйна речовина не витікала за межі полігону.

До того ж, екологи вимагають від мерії передбачити будівництво нового полігону. Щоправда, як розповів Ткачук, реакції від мерії на ці вимоги досі немає. 
Читати далі

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Коментарі0

Залишити коментар