Скільки зароблятимуть Поліщук і Пустовіт у Волиньраді

Скільки зароблятимуть Поліщук і Пустовіт у Волиньраді
Голова Волиньради Григорій Недопад з заступниками Юрієм Поліщуком та Григорієм Пустовітом

Заступники голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук та Григорій Пустовіт можуть отримувати 15-17 тисяч гривень посадового окладу + надбавки, премії і матеріальні допомоги.

Про це йдеться у проєктах рішень Волиньради.

Скільки зароблятиме Юрій Поліщук

Нагадаємо, першим заступником голови Волинської обласної ради призначили члена ВО «Свобода» Юрія Поліщука.

Планується, що його посадовий оклад буде 16 940 гривень. Також він отримуватиме надбавку за вислугу років в розмірі 20 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг (стаж роботи станом на 26 листопада 2020 року – 12 років 2 місяці 18 днів); надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.

Окрім цього, він зможе розраховувати на щомісячну премію у розмірі 75 відсотків до посадового окладу за фактично відпрацьований час та матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки, матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати.

Скільки зароблятиме Григорій Пустовіт

Колишній секретар Луцької міської ради та виконувач обов’язків міського голови, член ВО «Батьківщина» Григорій Пустовіт також став заступником голови Волиньради.

Йому пропонують платити 15 125 гривень посадового окладу, а також надбавку за вислугу років в розмірі 40 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг (стаж роботи станом на 30 листопада 2020 року – 33 роки 8 місяців 4 дні); надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг, щомісячну премію у розмірі 75 відсотків до посадового окладу за фактично відпрацьований час, матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати.

Остаточне рішення про зарплати заступників голови Волиньради приймуть на сесії.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Яка на Волині ситуація із завантаженістю ліжок для хворих на коронавірус
Наступна новина Ціни на Волині: що подорожчало, а що подешевшало у 2020 році
Останні новини
Схожі новини