У Луцьку Любко Дереш презентує роман про межу, з якої не повертаються...

У Луцьку Любко Дереш презентує роман про межу, з якої не повертаються...

14 травня, о 19:00, в Луцьку відбудеться зустріч з відомим українським письменником Любком Дерешемта презентація його нового роману «Спустошення».

Місце зустрічі: актова зала Волинського краєзнавчого музею (вул. Шопена, 20).

У відгуках роман «Спустошення» називають неофіційним гімном для міленіалів та інтелектуальних кочівників. Це роман для тих, хто знає щось про маніпуляції свідомістю і медитацію, про хаос і несвідоме, про «чорних лебедів» і про Звіра, котрий крадеться у пітьмі.

З анотації: Реставрація імперії і проект надлюдини, воля і обумовленість, герої креативного класу і нова Орда, що жене своїх коней із розверзлих надр свідомості. Спустошення шириться світом…Спекотний серпневий день.

Троє чоловіків опиняються на одній лінії подій. Кожен здійснює відчайдушну спробу змінити власний сценарій, сценарій людей навколо, сценарій історії. Відомий журналіст Федір Могила влаштовується помічником серйозного інвестора, який бажає украй швидко сформувати ринок психотехнологій.

Вони вступають в альянс із колишнім працівником радянських закритих лабораторій, професором Гуровим, щоб здійснити інноваційний прорив. Однак кожен з учасників цього союзу, як виявляється, має приховані мотиви. Що це?

Сценарії, запущені з аномальної Зони? Постінформаційний апокаліпсис? Чи жадоба сенсу, щоби вистояти у боротьбі зі Звіром, якого Гайдеґґер називав Ніщо? Новий роман Любко Дереш «Спустошення» — про межу, з-за якої не повертаються.

Квитки можна придбати в антикафе «Innerspace» (вул. Паркова, 5) або онлайн: https://goo.gl/xKXX49. Увага! Для учнів вхід безкоштовний (обов’язково пред’являти учнівський).

Організатор події: мистецьке об'єднання «стендаЛь». 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина З початку року в Україні сталося близько сотні лісових пожеж
Наступна новина Комахи на макрознімках луцького фотографа. ФОТО
Останні новини
Схожі новини