Волинь на заготівлі лісових ягід заробила майже півтора мільйона гривень

Волинь на заготівлі лісових ягід заробила майже півтора мільйона гривень
Фото - ZakNEWS

Надходження від заготівлі ягід та іншої другорядної лісової продукції на Волині склали майже 1,5 мільйона гривень.

Про це повідмоляє прес-служба ДФС області. 

Зокрема, у місцевих бюджетах області - майже 1,2 мільйона гривень рентної плати за спецвикористання лісової продукції А загалом сума отриманих громадами коштів від заготівлі у 2,6 рази перевищує аналогічні показники минулого року.

«Тож нинішній заготівельний сезон переконує, що лісові ресурси залишаються важливим джерелом додаткових бюджетних надходжень в області. А щоб громади отримали всі передбачені законом податки, органи ДФС забезпечують належний контроль  за виконанням податкових зобов’язань заготівельниками лісових ресурсів», - наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук

Керівник волинських фіскалів розповіла, що у червні відбулася робоча зустріч фахівців  ДФС в області з представниками заготівельного бізнесу.

«Ми не лише поінформували  про основні вимоги чинного податкового законодавства щодо сплати податків в процесі заготівлі, а й домовилися про негайне інформування про факти самовільної заготівлі лісової продукції без дозвільних документів та сплати податкових зобов’язань.

Маємо підстави вважати, що перебіг заготівельного сезону на Волині, зокрема ріст надходжень, свідчать про належний рівень його організації», – підкреслила Світлана Савчук.

Тим часом, фахівці територіальних органів ДФС у Волинській області в процесі контролю за заготівлею лісових ресурсів у складі комісій та робочих груп взяли участь у  20 рейдах та обстеженнях 73 пунктів прийому продукції, що проводилися на території районів, де заготівля здійснюється найбільш активно.

У Головному управлінні ДФС у Волинській області нагадують, що, окрім рентної плати за спецвикористання лісових ресурсів, заготівельники повинні сплачувати ПДФО та єдиний податок. Важливо, що єдиний податок, рента та частина ПДФО зараховуються до бюджетів громад, на території яких заготовляють дари лісу.

Нагадаємо, на Волині – щедрий урожай чорниці. 

Читати також: У лісі на Волині назбирали білих чорниць. ФОТО


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Волинянка створює смачні солодкі дива. ФОТО
Наступна новина Бразилець із сім’ї емігрантів шукає родичів на Волині. ФОТО
Останні новини
Схожі новини