Волинське село повстало проти сільради

Волинське село повстало проти сільради

Жителі села Краска Ратнівського району майже півроку штурмують органи влади всіх рівнів з одним-єдиним питанням – вони хочуть від’єднатися від своєї сільської ради із центром у Здомишлі.

Конфлікт виник після того, як на громадських обговореннях, сесії сільської ради прийняли рішення об’єднатися в одну громаду із центром у Ратному. Кращани виступили категорично проти. У січні було зібрано 112 підписів за те, аби їхнє село об’єднали в громаду із центром у Заболотті.

– Ще 10 січня ми написали звернення до голови Здомишельської сільської ради Андрія Головія про те, аби приєднати село Краска до Заболоттівської громади із землями, які належать нашому селу і були приєднані до Здомишель­ського колгоспу, – пояснив позицію місцевий житель Іван Тусюк. – Хіба реформа робиться не для людей? А нам ближче і зручніше бути біля Заболоття. Від Краски туди – сім кілометрів, а до Ратного – 22. З Краски до Заболоття ходить поїзд Ковель – Заболоття два рази в день, а до Ратного – автобус два дні на тиждень. То як нам буде вирішувати справи? Сказали, що ми маємо робити так, як вирішили у сільраді. Неправда. Я їздив у Київ, був у Верховній Раді, Кабінеті Міністрів, Конституційному Суді. Там роз’яснили, що окреме село може від’єднатись, якщо ми цього захочемо. То у нашій сільській раді не хочуть нічого робити.


Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Як волинські випускники складали ЗНО
Наступна новина У «FigliMigli» - родинний квест
Останні новини
Схожі новини