Як кавовий аромат впливає на організм: цікавий факт

Як кавовий аромат впливає на організм: цікавий факт

Кавовий аромат здатний покращити у людей виконання аналітичних завдань, зокрема, складного стандартизованого тесту GMAT для вступників до зарубіжних бізнес-шкіл.

Про це повідомили експерти Технологічного інституту Стівенс в США, йдеться у прес-релізі на MedicalXpress.

Такий вплив аромату кави обумовлений ефектом плацебо (самонавіювання).

Експерти провели експеримент, у якому взяли участь близько 100 студентів, які пройшли стандартизований тест для визначення здатності успішно навчатися в бізнес-школах Graduate Management Admission Test, який містить 10 питань з алгебри.

В одній дослідній групі студенти виконували завдання у приміщенні, наповненому ароматом кави. В результаті з’ясувалось, що вони краще виконали тест, ніж ті, що були в контрольній групі.

У другій частині дослідження вчені провели опитування на тему “Як різні запахи впливають на діяльність людини”. Більшість респондентів зазначали, що аромат кави підвищує пильність та енергійність, збільшує продуктивність і поліпшує виконання різних завдань.

Оскільки у кавовому ароматі немає кофеїну, добрі результати тестів науковці  пояснюють  самонавіюванням.  Такий ефект плацебо може бути корисним в різних сферах життя.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Хто живе у Центральному парку Луцьку. ФОТО
Наступна новина У Луцькраді – кадрові зміни
Останні новини
Схожі новини