Які фактори продовжують життя

Які фактори продовжують життя

Американські фахівці вивчили фактори, які можуть продовжити життя людини, і встановили, що для цього не потрібно приймати таблетки і користуватися особливими медичними послугами.

Вчені з Гарвардського університету (США) провели ряд досліджень, в ході з’ясування факторів, які впливають на тривалість життя кожної людини? – інформує Всвіті.

Під час дослідження вдалося визначити, що для довгого життя кожного з нас необхідно, в першу чергу, позитивно мислити, що призводить до зниження рівня стресу, а життя продовжує на сім років.

Наступним важливим фактором є соціальна активність. Залучення людини до великої кількості громадських справ, доручень і завдань дає їй можливість продовжити молодість. Крім цього, активність знижує ризик передчасної смерті на 11%. Третім по значущості чинником є наявність дітей в життя, і це можуть бути не обов’язково власні малюки. Вчені довели, що, спілкуючись з підростаючим поколінням, ми отримуємо позитивні емоції.

Ще однією складовою є фізична активність – елементарна ходьба допомагає нам продовжити життя на чотири роки. Правда, для цього необхідно проходити щотижня по 150 хвилин, менший час не дасть очікуваного ефекту.

Ризик раптової смерті знижується завдяки веденню активного сексуального життя.

Останній фактор, що грає велику роль у продовженні життя – кава. В під час дослідження, проведеного на грецькому острові Ікарія, де проживають головні довгожителі планети, було встановлено, що 87% з них регулярно вживають заварну грецьку каву.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина 22 % українців не вважають Росію країною-агресором
Наступна новина 15 найпопулярніших мобільних додатків серед українців
Останні новини
Схожі новини