Аваков заявив про «смерть» мінських угод

Аваков заявив про «смерть» мінських угод

У вівторок, 28 листопада, глава МВС України Арсен Аваков заявив, що мінські угоди вже не працюють. Відтак, є потреба схвалення багатьох варіантів домовленостей, спрямованих на вирішення ситуації на Донбасі, – пише Канал24.

"Я вважаю, що мінські угоди мертві і говорити про це вже не варто. Потрібно віддати належне, що мінські угоди були необхідні як механізм припинення вогню", – сказав міністр.

«Чи можуть Мінські угоди бути імплементовані під реальний механізм для досягнення миру і розв'язання конфлікту? Моє глибоке переконання, що ні, і тим більше в тій манері, в якій РФ намагається інтерпретувати ці угоди», – висловив переконання Аваков.

Водночас глава МВС наголосив, що повинні бути схвалені наступні угоди – "віденські, паризькі, будь-які інші, в які б дуже ясно були інтерпретовані основні принципи, які закладені і обговорюються усіма політиками зараз".

"Перше – це повне виведення всіх російських військових з'єднань з території України, контроль на кордоні України спільно з миротворцями, який запропонував президент Порошенко, введення органів юстиції України на території України, окуповані зараз на Донбасі та в Криму, проведення виборів. І як політик вам кажу, що мені абсолютно байдуже, хто на цих виборах переможе... Набагато важливіше, що ми відновимо верховенство закону", – розповів Аваков.

Глава МВС України також висловив свою думку щодо того, яким чином можна домогтися звільнення Донбасу.

«Миротворці спільно з українськими силами стають на міжнародно визнану межу України. З території України йдуть всі підрозділи РФ, забирають з собою всі ці напівбандитські організації... І туди вводяться органи юстиції: жодних народних міліцій, жодних своїх додаткових судів, все виключно у законодавчому та юридичному полі України»,– пояснив міністр.

Він продовжив, що після втілення у життя названих ним кроків, настане час "тактики малих кроків", коли кожен крок повинен доводити громадянам України, що живуть на Донбасі, що "з Україною їм краще, ніж з окупаційним режимом".

Аваков також зазначив, що цей шлях вимагатиме колосальних фінансових вкладень – "20-30 мільярдів, знадобиться багато років, від 5 до 10 років, щоб пройти шляхом реабілітації".

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина З нагоди дванадцятиріччя Там Там вітатиме постійних покупців
Наступна новина Міс Всесвіт цьогоріч з ПАР. ВІДЕО
Останні новини
Схожі новини