Волинський депутат просить допомогти людям поважного віку

Волинський депутат просить допомогти людям поважного віку

Цьогоріч у Луцьку громадською організацією «Університет третього віку» вперше було проведено потрібний та цікавий захід за участю людей поважного віку. Захід носить назву «Сеньйоріада» і покликаний популяризувати спорт та здоровий спосіб життя людям поважного віку. Самотужки, із залученням спонсорів, одним з яких був депутат обласної ради Михайло Імберовський, активісти організації провели маштабний спортивний захід, в якому взяло участь 15 команд і 300 учасників з Польщі, Литви, Туреччини та кілька команд із України, зокрема з міста Луцька, Ковеля, Рожищ, Володимира-Волинського, Горохова.

Організатори планують продовжувати розпочату традицію і наступного року провести ще більш грандіозне спортивне свято, яке покликане об’єднати людей поважного віку та залучити їх до занять спортом. Нажаль,на заваді проведення може стати відсутність фінансування, яке потрібне у більших розмірах. Активісти звернулися до депутата обласної ради Михайла Імберовського з проханням посприяти у виділенні коштів на проведення заходів із обласного бюджету.

На сьогоднійшній сесії обласної ради Михайло Імберовський озвучив запит на ім’я голови обласної ради та голови ОДА , в якому просить обласну владу долучитись до фінансування літньої олімпіади.

«Прошу розглянути можливість наступного року фінансувати цей захід. Планують, що буде 800 учасників з 7 країн. Це захід, який презентуватиме місто та розвиватиме туристичний потенціал», – сказав Імберовський.

У підтримку запиту Михайла Імберовського проголосувли 54 депутати із 57 присутніх.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Волиньраді обрали нового депутата
Наступна новина У Луцьку дві сім'ї судяться за 8 квадратних метрів
Останні новини
Схожі новини