«Результат можливий лише тоді, коли є синергія», – керівниця Жіночого руху «ЗА МАЙБУТНЄ»

«Результат можливий лише тоді, коли є синергія», – керівниця Жіночого руху «ЗА МАЙБУТНЄ»

«Результат можливий лише тоді, коли є синергія», – сказала керівниця Жіночого руху «ЗА МАЙБУТНЄ» на Волині Ольга Максим’як. І така синергія у них існує.

Жіночий рух «ЗА МАЙБУТНЄ» взяв участь в об’єднувальній зустрічі представників місцевого самоврядування від партії «ЗА МАЙБУТНЄ», який відбувся на Волині. Тут працює потужна команда Жіночого руху — 200 представниць партії «ЗА МАЙБУТНЄ» в органах місцевого самоврядування області.

Говорили про проєкти, які організовуються і проводяться волинськими активістками Жіночого руху, про стратегію розвитку обласних та місцевих організацій і перспективи розвитку структури на місцях.

Жіночий рух Волині має підтримку своїх представників у парламенті, місцевих громадах та на рівні керівництва обласної ради. За ініціативи Волинського Жіночого руху наступний рік в області оголошено Роком дитини, яку підтримали голова Волинської обласної ради Григорій Недопад та голова партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Палиця.

Проєкти Жіночого руху, як загальнонаціональні, так і регіональні, знаходяться в соціальній площині та спрямовані в основному на захист прав жінок і дітей, людей похилого віку. Це юридична та психологічна підтримка жінок, які страждають від домашнього насильства, «Вирішуєш ти». Також популярний в Україні «Жіночий десант», який включає курси із самооборони та психологічні тренінги. Дитячий проєкт «Спорт замість гаджетів», у результаті якого задоволені батьки розповідали, що діти вперше відклали свої телефони і пішли грати в теніс та інші рухливі ігри.

Серед інших соціальних ініціатив, Жіночий рух є спіорганізатором — проєкт для матерів загиблих героїв «Посміхнись, мамо» та для дітей Небесного легіону «Посміхнись, дитино».

Жіночий рух «ЗА МАЙБУТНЄ» запроваджує нові стандарти етики для депутатів місцевих рад. На Волині в чотирьох громадах уже ухвалили Кодекси депутатської етики. Ще в чотирьох громадах питання на розгляді. Разом із благодійними фондами та волонтерами напрацювали низку нормативних документів щодо приймання і розподілу гуманітарних вантажів, які йдуть на лікарні та для людей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Долучаються волинські дівчата і до законотворчості. У складі Жіночої асамблеї їх представниці візьмуть участь у комітетських та парламентських слуханнях щодо захисту прав дітей з інвалідністю.

Чудово, коли чоловіки підтримують жінок, переконана депутатка Волинської облради Ірина Горавська. Адже соціальні питання, які порушує Жіночий рух «ЗА МАЙБУТНЄ», стосуються їхніх родин та дітей. Освіта і медицина — це базові речі, яким потрібно приділяти максимум уваги. Депутатка розповіла, що на Волині вже два роки успішно працює перинатальний центр із сучасним обладнанням, відкриття якого стало можливим завдяки лідеру партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігорю Палиці, котрий на той час очолював Волинську облраду. Сьогодні сюди їдуть народжувати жінки з усієї України. Медики центру дають шанс на здорове життя недоношеним діточкам із дуже маленькою вагою. Завдяки Ігорю Палиці вдалося створити й унікальний заклад — «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства».

Переймаючись питаннями захисту життя і здоров’я дітей, депутатська група «ЗА МАЙБУТНЄ» зареєструвала в парламенті законопроєкт про фортифікацію борошна — збагачення його фолієвою кислотою. Це дасть можливість зменшити кількість народжених дітей із вадами нервової системи на 50%.

Соціальна спрямованість діяльності Жіночого руху «ЗА МАЙБУТНЄ» — це захист прав людей і розвиток країни. За останній рік кількість охочих долучитися до Жіночого руху «ЗА МАЙБУТНЄ» як на Волині, так і по всій Україні, зросла щонайменше вдвічі. За словами лідерки Жіночого руху Ірини Суслової, формується команда однодумців-жінок, які мають підтримку чоловіків із партії «ЗА МАЙБУТНЄ», і цей дует — потужна сила, яка може змінити країну на краще.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Погрожував стріляти: волинянина вкорте спіймали на браконьєрстві
Наступна новина У селі біля Луцька діти розмалювали зупинку
Останні новини
Схожі новини