Склали рейтинг голів ОДА. Погуляйко – на дев'ятому місці

Склали рейтинг голів ОДА. Погуляйко – на дев'ятому місці
Юрій Погуляйко

З’явився новий рейтинг голів облдержадміністрацій, у якому підсумували соціально-економічний розвиток регіонів за 2019 рік. У ньому очільник Волині Юрій Погуляйко посідає 9-те місце.

Рейтинг склало видання Ділова столиця.

Усі цифри, які враховано у рейтингу, узяті зі зведень Держстату і його територіальних органів.

Нагадаємо, Юрій Погуляйко перебуває на посаді голови ОДА з 4 грудня 2019 року.

«Успіхи області лежать перш за все у сфері інвестицій. Волинь вийшла на перше місце за динамікою капітальних інвестицій, показавши ріст на 74,2% (тоді як у середньому по Україні – на 15,5%), і завдяки цьому пробилась у п’ятірку кращих за обсягом капінвестицій на одного жителя. Також область у шістці кращих за притоком прямих іноземних інвестицій на душу населення і за загальною площею нового житла на тисячу мешканців.

Однак Волинь увійшла у трійку регіонів з найвищим рівнем безробіття населення працездатного віку (10,8%) і найбільшим скороченням середньомісячної кількості штатних працівників (на 5 % у порівнянні з попереднім роком). Крім того, вона увійшла у п’ятірку регіонів, що допустили падіння експорту товарів і послуг (на 3 %). І за динамікою промисловості область теж п’ята знизу: виробництво скоротилось на 5,1 %. Особливо сильно впали такі провідні промислові галузі Волині, як харчопром (на 11,7 %), машинобудівництво (на 11 %) і енергетика (на 6,9 %)», – ідеться у публікації.

Читати також: Склали рейтинг впливовості міських голів. На якому місці Луцьк?


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Педіатри працюють у дві зміни». Що змінилось у роботі дитячої поліклініки у Луцьку?
Наступна новина В Україні підготували пів сотні готелів та санаторіїв для обсервації
Останні новини
Схожі новини