В Україні можуть скасувати поняття «по батькові»

В Україні можуть скасувати поняття «по батькові»

З кожним днем жителі України все більше закликають скасувати радянський анахронізм у вигляді поняття «по батькові». В основному це мотивують тим, що більша частина країн не використовує таке поняття.

Люди в соціальних мережах пишуть, що таке рішення дозволить людям стати ближчими один до одного, і це буде ще одним кроком на шляху європейського розвитку, повідомляє Рoliteka.

«Ми відхрестилися від російського впливу, рухаємося в Європу, навіть в Казахстані вводять латиницю, щоб дистанціюватися від рашки etc. Навіщо ці Василевичі, Івановичі, Христофоровичі? Чому не пан Ігор, або пан Богдан, або пані Катерина? Красиво, сучасно, своєчасно!» - пишуть українці.

Кандидат історичних наук Ігор Чорний вважає, що сьогодні по батькові поступово стає рудиментом, без якого можна обійтися. Як це відбувається в більшості європейських країн. Історики стверджують, що в даний час, коли окрім прізвища у всіх базах даних даються і дати народження, без по батькові можна абсолютно спокійно обходитися.
Ініціатором відповідного законопроекту став Валерій Пацкан. Він запевняє, що плутанини, якої багато хто боїться, не виникне: «У нас були прецеденти - іноземці навіть без прізвища приходили, з документами, оформленими за законами своєї країни. Питання лише в тому, щоб не втратити ідентифікацію людини. Якщо людина прийшла і сказала, що вона - Іванов Іван без по батькові, потрібно переконатися в тому, що Іванов Іван без батькові існує в природі і даний громадянин це саме він».


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Україна і Франція домовилися спільно досліджувати Арктику
Наступна новина «Справа Зайцевої»: другий підозрюваний оголосив сухе голодування
Останні новини
Схожі новини